Klasik přitápění

Solární systém KLASIK TUV 300  je solární systém určený ideálně pro domácnost se 4 až 6 členy. Výhodou tohoto solárního systému je větší kolektorové pole o 4 kolektorech a 500 litrový zásobník, který zajistí dostatečné množství TUV i v případě nedostatečného slunečního svitu v následujících dnech a tím umožní překlenout nepříznivé období bez nutnosti zapínat náhradní ohřev. Další předností tohoto systému je možnost čerpat vyšší dotaci a to až 60 000,- Kč.
 
Pokud bude systému propojen se systémem vytápění domu a přebytky tepla budou odváděny do topné soustavy domu, v letních měsících se tak zajistí vychlazování systému a prodluží se životnost teplonosné kapaliny. Naopak v případě nedostatečného slunečního svitu, zajistí dohřátí potřebného množství TUV topná spirála, případně přes horní výměník další zdroj energie jako například plynový kotel nebo kotel na tuhá paliva. Na tuto sestavu vám vyřídíme projektovou dokumentaci, se kterou získáte dotaci 60 000,- Kč plus 5 000,- Kč na projekt z programu Nová zelená úsporám.
 
.                      

  • Zajistíme zpracování projektové dokumentace
  • Nainstalujeme na klíč
  • Za nejlepší cenu
  • Návratnost 3 až 5 let
  • Roční úspora energie 30 %
  • Garance získání dotace-.            

Cena systému po odečtení dotace 150 000,- Kč

Cena stejného systému u konkurenčních firem po odečtení dotace se pohybuje kolem 220 000,-Kč.

Udělá vám někdo  lepší nabídku ve stejné kvalitě?

 

                   Komponenty přitápěcího systému najdete ZDE. 

Reálná návratnost vaší investice je 3 až 5 let! Pokud vás naše nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli přesnou cenu a složení vašeho solárního systému, neváhejte nás kontaktovat pro podrobné informace. Telefonicky na čísle 720 202 514 nebo vyplněním kontaktního formuláře níže.

Dotační bonus

 

Mimořádný dotační bonus pro majitele rodinných domů s kombinací dotace z programu Nová zelená úsporám s dotací z 2. a 3. vlny tzv. kotlíkových dotací.

  • Bonus získáte, pokud zkombinujete žádost o dotaci na zateplení, výměnu oken a dveří či instalaci solárního systému s dotací na výměnu nevyhovujícího kotle na tuhá paliva za jiný ekologický a úsporný zdroj tepla.
  • Nárok na bonus můžete uplatnit do 2 let od získání dotace na nový kotel.
  • Po dokončení úprav vyplatíme jak dotaci NZÚ, tak bonus za výměnu kotle.

Bonusy se nesčítají, v případě nároku na bonus ve více oblastech bude vyplacena vyšší z možných částek.  

 

 

 

Kontaktujte nás

TOPlist